Богемний гуртожиток для туристів

    1304702400623

    Польська архітектурна майстерня UGO architecture представила єдиний у своєму роді проект міжнародного готелю названий Barcelona rock, що має форму кам’яного стовпа. Фантастична структура, висота якої складе 100 м-кодів, покликана стати привітним «богемним гуртожитком для туристів». Автори проекти почерпнули натхнення, милуючись Монтсерратом – священною для кожного каталонця горою під Барселоною.

    Зовнішній вигляд готелю прагне до балансу між модернізмом і знаменитими визначними місцями древньої столиці Каталонії. В той же час, Barcelona rock віртуозно «маскується» під природне довкілля, надавши платформу для зелених насаджень і місця для життя птиць.
    Отже, новий колоритний об’єкт готовий стати природною і невід’ємною межею історичного малюнка міста, відомого своєю величною і неповторною архітектурою Гауді. Вертикальна структура амбітно прагне стати ще одним важливим для Барселони впізнанним здалека символом, що вітає гостей при в’їзді до старовинного іспанського міста.
    Зовнішній фасад формують кам’яні блоки з рельєфною поверхнею і природними контурами, висота кожного з яких складає не менш 4-х м. Величезні фрагменти проміжних ділянок між кам’яними блоками дозволяють проникати всередину повітрю і світлу. Архітектурне рішення забезпечує панорамний перегляд видів на чудову Барселону, поглянути і відчути чаклунство якої щороку приїжджає безліч туристів зі всього світу.