Рауль Кастро відкрив кубинцям світовий туризм

    CUBA CASTRO

    Рауль Кастро відкрив кубинцям світовий туризм Вперше більш ніж за 50 років уряд Рауля Кастро оголосив про те, що що кубинці тепер можуть виїжджати за кордон як туристи. Міра є одній з 313 реформ, затверджених з’їздом Комуністичної партії в середині квітня і опублікованому вчора.

    Куба тримала заборону на поїздки своїх громадян за рубіж протягом половини століття. Проте, революція, яка привела до влади Фіделя Кастро в 1959 році і посилювання комунізму на Кубі, поступово обмежується. У 1970-х і 1980-х роках кубинці могли приймати колективні поїздки в Радянський Союз і інші комуністичні країни в рамках радянського блоку.
    Але тепер вони можуть це зробити в будь-яку країну, хоча, щоб мати можливість виїжджати за кордон, кубинцям все ж необхідне запрошення іноземця, яке подається в кубинське консульство запрошуючою стороною, і виїзд жителя Куби має бути затверджений кубинськими властями.
    Документ не дає детальніше роз’яснення політик подорожі, але робить офіційний дозвіл на поїздку в рамках реформи, початої режимом Кастро. Конкретні терміни про плани на полегшення обмежень на поїздки ще не регламентовані. Інші раніше оголошені і схвалені реформи дозволяють кубинцям купувати і продавати удома і автомобілі також вперше за 50 років.