Туристів запрошують в парки Німеччини

    2(46)

    Німеччина запрошує туристів побувати в найбільших і популярних тематичних парках, розташованих на південному заході країни. Туристична адміністрація землі Баден-Вюртемберг відзначає, що в цьому регіоні знаходяться найвищі в Європі “американські гори” і щонайдовший в світі підвісний міст.

    Перший з парків, куди активно зазивають гостей німецькі туроператори, це Europa-park. Щорік тут буває до 5 мільйонів чоловік, до послуг яких 100 атракціонів. Найбільш відомим з них можна рахувати Silver Star.Это і є найвищі в Європі “американські гори”, швидкість на яких досягає 80 миль в годині Черговий сезон роботи парку почнеться 9 квітня 2011 р.
    На північ від Штутгарту розташований ще один розважальний комплекс, заслуговуючий уваги мандрівників, – Erlebnispark Tripsdrill. Гордість цього парку – замокнув і сади, що оточували його, по яких щорік прогулюється до 600 000 чоловік. Туристичний сезон тут відкриється з 16 квітня. Також можна відвідати розташований неподалеку заповідник, в якому вільно розгулюють дикі коні, бурі ведмеді, вовки і інші тварини.