Куба запропонує туристам нові курортні напрями

  куба1

  Куба зробить акцент на розвитку туризму в північних районах провінції Камагуэй (Camaguey). Більше 120 кілометрів білосніжних пляжів, захищених від хвиль Атлантики протяжними кораловими рифами, цілком можуть скласти конкуренцію популярному курорту Варадеро.

  Острови Кайо-Романо (Cayo Romano) і Кайо-Сабиналь (Cayo Sabinal) завдяки біорізноманітності підводного світу і затонулим біля берегів Куби в XIX – XX повіках судам вже здобули популярність у любителів дайвінгу.
  Тут же мешкає найбільша на Кубі популяція рожевих фламінго. А курорт Санта-Люсия і пляжі Ла-боку (La Boca) можуть запропонувати мандрівникам, втомленим від туристичної метушні Варадеро, спокійний відпочинок, повідомляє BuenoLatina.ru.
  Зараз готелі регіону мають в розпорядженні в цілому 1,5 тисяч номерів. У рамках реалізації нової програми тут будуть побудовано 25 нових готелів і створена відповідна інфраструктура.
  Камагуэй знаходиться в центральній частині країни, його узбережжя омивається Атлантичним океаном на півночі і Карибським морем на півдні. Провінція відома родео, що проходять в ній. Незважаючи на численні пляжі, туризм тут розвинений слабо; основою економіки провінції є сільське господарство і тваринництво.