Туреччина не планує підвищувати ціни на відпочинок

    413

    За заявою офіційних представників Міністерства туризму Туреччини, ціни на проживання в готелях підніматися не будуть. Стурбованість туроператорів і багатьох туристів з приводу безладів в Єгипті і можливим збільшенням вартості путівок в Туреччину доки абсолютно безпідставні. Традиційно Єгипет і Туреччина конкурують між собою в області залучення туристів в період літніх відпусток. Із-за безладів в Єгипті туристи доки намагаються уникати відвідування колись популярних курортів.

    Багато туроператорів згорнули свої програми, а авіакомпанії – виконання чартерних рейсів. До того ж у багатьох країнах досі діють розпорядження і рекомендації МЗС про обмеження відвідування Єгипту. Як прогнозують експерти, із-за нестабільної ситуації в Єгипті цього року виросте інтерес з боку туристів до турецьких курортів, тому цілком природно, що може вирости вартість путівок. Турецька влада доки обережно висловлюється про те, чи зможуть безлади в Єгипті привести до збільшення числа відпочивальників в Туреччині.
    Сезон ще не почався, тому говорити про збільшення туристичного потоку доки передчасно. Крім того, турецька влада не збирається отримувати додаткову вигоду із-за ситуації, що загострилася, у арабському світі.