Єгипетські курорти підвищили ціни для українців

    5646

    Ціни на єгипетські курорти значно виросли. Проте в минулу суботу після 20-денної паузи квитки на перший літак з України, який зробив рейс на Хургаду, були розкуплені повністю. “Буквально за півтора тижні усі путівки розкупили, літак забитий – 186 місць. Путівки на найближчі дні теж розкупили”, – розповіли в турфірмі “ПегасТуристик”, яка першою відправила чартер на небезпечний курорт.

    “Образливо, що туроператори за простій тепер відіграються на туристах і підвищують ціни. Хоча ми чули, що готелі робитимуть скидки. Довелося відмовитися від “п’яти зірок”, узяли путівки в 3-звездочный готель, за двох заплатили $1100, а парі тиждень тому було $800″,- розповідають сестри з Білорусі, яким революція відстрочила відпочинок на тиждень.
    Ситуація з цінами на тури в Україні суперечлива. Одні туроператори намагаються “відбити” те, що втратили за дні вимушеного простою. А тому в середньому путівка підвищилася на $100 – 200. Інші, навпаки, пропонують “революційні” скидки, пише газета “Сьогодні”. “Люди вже замовляють путівки на травневі. До революції на ці числа за $1200 можна було узяти на двох три зірки, а тепер за ці гроші пропонуємо “п’ятірку”. Але потім ціни будуть такими ж, як в квітні-травні минулого року”, – повідомляють в одій з турфірм.