Австрійський готель запрошує туристів на біатлонну трасу

  subaru_snow_dailyautoru

  Австрія є традиційним лідером у багатьох видах зимового спорту. При цьому гірськолижні курорти Австрії дозволяють тренувати спортсменів високого класу не тільки в традиційному слаломі або стрибках із трампліна. Австрійці також прагнуть бути кращими із кращих і в інших зимових дисциплінах.

  Приміром, біатлон. Його популярність серед австрійців якщо уступає слалому, то зовсім небагато. І підтвердженням тому став перший у країні біатлон-готель.
  Біатлон-готель Neubergerhof розташувався неподалік від курорту Філцмоос (Filzmoos), у землях Зальцбургу. На сьогоднішній день – це єдиний готель, який пропонує спеціальний біатлон-тур в Австрію.
  За спеціальну програму для постояльців готелю Neubergerhof відповідає австрійський фахівець із біатлону, тренер Манферд Нагль. Протягом трьох днів постояльців готелю будуть вчити азам біатлону.
  Серед навичок, які зможуть одержати постояльці – ази бігових лиж, які будуть викладатися на власній трасі готелю, з використанням олімпійських методик.
  Другим етапом навчання повинна буде стати безпосередньо стрілянина. Туристів навчать обігу із класичною гвинтівкою для біатлону, а також дадуть можливість відточити влучність на спеціальнім стрільбищі.
  Нарешті, третій етап – сама гонка, у якій будуть змагатися команда постояльців. По її завершенню всім учасникам будуть видані спеціальні сертифікати, а переможець одержить спеціальний приз.
  Вартість програми навчання біатлону протягом трьох днів становить 120 євро з людини. При цьому турист має можливість вибрати тільки один з видів навчання, будь-то навчання стрілянині або бігу, який обійдеться дешевше. Прокат усього необхідного екіпірування доступний в готелі за 10 євро в день.
  При цьому готель Neubergerhof залишається класичним невеликим готелем Австрії, яким управляє родина. Тут доступний також і гірськолижний відпочинок. Адже курорт Філцмоос перебуває на території найбільшого гірськолижного регіону Австрії – Ski Amade.