Шотландський завод пропонує туристам безкоштовний віскі-тур

    Виски-тур
    Одна з найбільш відомих шотландських віскокурен Glenfiddich Distillery підготувала для туристів нову екскурсійну програму. Безкоштовний Glenfiddich classic tour розрахований на одну годину й містить у собі невеликий вступний фільм-екскурсію по заводу й дегустацію трьох односолодових сортів віскі: 12-, 15- і 18- літньої витримки.
    За додаткові 10 фунтів стерлінгів (12 євро) будь-який бажаючий зможе замовити тур з більш насиченою програмою. Вона містить у собі 90-хвилинну екскурсійну програму відвідування складу Glenfiddich’s Solera і дегустацію чотирьох видів віскі.
    Ще одна новинка туристичного сезону – тур Pioneer, ціна якого становить 50 фунтів стерлінгів (60 євро). Цей 12-годинний пакет дозволить особисто зустрітися з фахівцями заводу, розлити віскі в пляшки прямо в льосі, і познайомитися з повним процесом виробництва віскі Glenfiddich строком витримки до 30 років.
    Завод Glenfiddich був побудований в 1886 році Вільямом Грантом і його родиною в місті Даффтаун (Dufftown) у шотландському Спейсайді (Speyside) і дотепер повністю належить його нащадкам. Віскокурня Glenfiddich Distillery пропонує екскурсійні тури на різних мовах. На території заводу також перебуває свій власний ресторан Malt Barn, магазин із сувенірною продукцією й безкоштовне пакування.