У Мадриді обновлять туристичні автобуси і їх маршрути

  Дом Почты Мадрид

  Мер Мадриду Альберто Руіс – Гальярдон схвалив новий проект, що стосується модернізації екскурсійних автобусів. Згідно із цим проектом, автобусний парк буде оновлений, а маршрути двоповерхових машин простягнуться до ділової зони Куатро- Торрес (Cuatro Torres, “Чотири вежі”) і парку Мансанарес (parque del Manzanares).

  Нові автобуси обладнають кондиціонерами, знімним дахом і аудиогідами на восьми мовах. Продаж квитків буде здійснюватися в пунктах туристичної інформації міста.
  Маршрут №1, що проходить від Королівського театру через історичний центр, “золотий трикутник музеїв”, ворота Алькала (puerta de Alcalá), квартал Саламанка й Гран-Віа- вулицю, що неофіційно вважається головної в Мадриді, до площі Іспанії, буде продовжений до воріт Толедо (Puerta de Toledo).
  Маршрут №2, що випливає від фонтана Нептуна, повз фонтана Кібели (Cibeles), площі Колон (Colón), стадіону Santiago Bernabéu, через комерційну зону кварталу Саламанка й Археологічного музею до воріт Алькала, простягнеться до ділової зони Cuatro Torres на проспекті Castellana.
  Нововведення набудуть чинності в червні поточного року.