Готельна мережа Shangri-la побудує готель у Гімалаях.

shangri-la

Новий готель Shangri-la Hotel, Lhasa на 350 номерів буде відкрито в 2012 році в місті Лхаса, розташованому у самому високогірному районі миру – Тибеті. Готель буде зведений у півтора кілометрах від палацу Потала, побудованого в VII столітті в центрі міста, що має більш 1000 залів, де зберігаються безцінні буддійські реліквії. Його гості зможуть відвідати одну із чотирьох священних гір центрального Тибету – Чагпорi, відому як “залізна гора”, а також літній палац Норбу Лингка, побудований в 1755 році, і музей Тибету. “Shangri-la рада оголосити про новий проект у Гімалаях, який стане підтримкою зусиль по розвиткові регіону. Туризм і індустрія гостинності будуть служити подальшому зростанню добробуту Тибету“, – заявив президент і гендиректор майбутнього готелю Грег Доган (Greg Dogan), чиї слова наводяться в прес-релізі групи Shangri-la.

Традиційні тибетські архітектурні мотиви в сучасній інтерпретації стануть основою при створенні зовнішнього вигляду готелю, а для оформлення інтер’єрів планується широко використовувати твори мистецтва місцевих майстрів і національні тканини. Площа затишних і комфортних номерів складатиме  36 квадратних метрів. При готелі будуть працювати цілодобовий ресторан, китайський ресторан, бар, басейн, оздоровчий клуб і конференц-зали. Отельери обіцяють у ході будівництва врахувати труднощі акліматизації, з якими зустрічаються туристи на шляху до Гімалаїв. На території Shangri-la Hotel, Lhasa будуть розкинуті сади, що дозволить підвищити рівень кисню в розрідженому повітрі. Тут же розташується клініка з повним спектром послуг і медичним персоналом.

Shangri-la Hotels and Resorts – лідируюча готельна група в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – у цей час нараховує 66 готелів, що працюють під брендами Shangri-la і Traders, загальний номерний фонд яких становить більш 30 тисяч. Ще 40 проектів перебувають у стадії будівництва.