У Копенгагені з’явиться новий фестиваль

    Копенгаген

    З метою залучити в зимові місяці до Копенгагену якнайбільше відвідувачів, чотири фестивалі, дизайн- студія й туристичне відомство міста об’єднали зусилля й створили новий захід за назвою Wondercool. Фестивалем покликано освіжити життя датської столиці й залучити більше відвідувачів у першому кварталі 2011 року, коли готелі традиційно  практично порожні.

    Організацію заходу взяли на себе Копенгагенский джазовий фестиваль, Датський дизайн- центр, Копенгагенский фестиваль моди й Копенгагенский гастрономічний фестиваль (Copenhagen Cooking), рок-фестиваль “Фрост фронт”, а також Рада міста по туризму. Для нового фестивалю планується розробити велику програму, що поєднує моду, дизайн, музику й гастрономію.
    Окремо відзначається, що фестиваль стане першим заходом у Копенгагені, який об’єднає відразу стільки подій і брендів. Якщо Wondercool виявиться успішним, то згодом його будуть проводити щорічно. Повну програму обіцяють опублікувати на офіційному сайті фестивалю в січні. Фестивальні заходи будуть проходити протягом лютого.