Незвичайні атракціони на австрійському зимовому курорті

сноубордист

Австрійська зона катання Серфаус – Фісс – Ладіс (Serfaus-fiss-ladis), розташована в західній частині Тіролю, в 100 кілометрах від Інсбруку, пропонує своїм гостям не тільки катання по трасах на гірських лижах і сноубордах і інші традиційні зимові види відпочинку, але й нові унікальні розваги: наприклад, безпечні польоти над гірськими схилами.
Туристи можуть вибрати із трьох різних варіантів. Так, у Серфаусі працює атракціон Serfauser Sauser трос, що представляє собою, натягнутий від верхньої станції підйомника Sunliner до нижньої станції Komperdell, через ліс і над трасами.
На закріпленому ролику на висоті до 90 метрів можна пролетіти в цілому два кілометри із середньою швидкістю 60-65 км/год, говориться в “Блозі мандрівника по Австрії”. У троса є проміжні зупинки на опорних крапках, де інструктор перечіпляє ролик на наступну ділянку канату.
Увесь політ укладається максимум у п’ять хвилин. Сама довга ділянка – майже 800 метрів, самий короткий – близько 300. Самі мальовничі ділянки – перший (над трасою) і третій (у лісі), а найстрашніший – останній, що йде уздовж канатної дороги Komperdellbahn, на якім швидкість досягає максимуму.
Цього року Serfauser Sauser уперше працює взимку. Політ для дорослих коштує 28 євро, для підлітків – 24 євро, для дітей – 16 євро.