Жінки справляються з вибором готелів краще чоловіків

хм...

    Згідно з результатами дослідження, проведеного недавно австралійським відгалуженням онлайн-сервісу Hotels.com, жінки краще чоловіків справляються з пошуком підходящих готелів. Результати дослідження показують, що кожна десята жінка витрачає на пошук готелю більше п’яти годин. Чоловікам на те, щоб підібрати підходящий готель потрібно у два рази більше часу.

    31% з тисячі опитаних австралійців відзначив, що витрачають на пошук підходящого готелю в Інтернеті від 30 хвилин до години. Кожному десятому чоловікові на пошук готелю й бронювання номера потрібно менш 15-ти хвилин, однак у той же час, згідно з результатами опитування, більш третини опитаних чоловіків після прибуття в обраний готель вирішують перемінити його.

    Респондентів також просили перелічити критерії, якими вони керуються при виборі готелю. За результатами опитування в п’ятірку самих популярних серед австралійців критеріїв увійшли вартість, місцезнаходження, дизайн, кількість зірок і наявність дисконтних програм. Найважливішим фактором для австралійців стала вартість проживання, яку на перше місце поставили 79% опитаних.
    Згідно з результатами опитування, австралійські мандрівники вважають, що варто керуватися рекомендаціями родички й друзів. Більш половини опитаних назвали розповіді родички й друзів головним джерелом інформації при виборі готелю. П’ята частина австралійців сказали, що довіряють відкликанням інших мандрівників, залишеним на туристичних сайтах.
    Як відзначила менеджер по маркетингові Hotels.com Кетрін Берч, щоб уникнути розчарувань і сюрпризів після прибуття, мандрівникам важливо приділити досить часу на пошук готелю, що відповідає вимогам.