У Японії з’явилася медична віза

Фудзияма

З нового року Японією буде надаватися спеціальна, медична віза з більш тривалим строком. Вона введена для медичних туристів, які приїжджають для діагностики й лікування в японські клініки й медичні центри. Нова віза для іноземних пацієнтів видається на 6 місяців (замість 3- х, як було раніше). Заява на медичну візу, крім самих потенційних пацієнтів, можуть подавати від їхнього імені родичі, що проживають в Японії.
Нововведення є справжнім проривом для країни, де традиційно система охорони здоров’я була закрита для іноземців, і допоможе Японії конкурувати з іншими азіатськими тиграми медичного туризму – Південною Кореєю, Сінгапуром. Прес-секретар уряду Японії Йошито Сенгоку (Yoshito Sengoku) заявив: “Бар’єри між країнами стираються завдяки медицині й глобальній охороні здоров’я”.
Співробітники японського агентства медичного туризму “Inter-medicine” дуже позитивно оцінює введення нової візи й упевнені в тому, що це допоможе пацієнтам із СНД, яким потрібне більш тривалім лікуванні або декількох курсах лікування в японських клініках.