Лондонський готель бере із клієнтів гроші за мило

hotel

Готель Tune, що недавно відкрився в центрі Лондона, пропонує постояльцям унікальну концепцію бюджетного проживання, але стягує додаткову плату за будь-які послуги. Як типова авіакомпанія-дискаунтер, готель Tune пропонує досить низькі базові розцінки, а послуги, які у звичайних готелях включені в рахунок, оцінює окремо. На веб-сайті готельної мережі, що розростається, написано, що вона пропонує п’ятизірковий комфорт за однозірковими цінами.

Вартість проживання в готелі починається від $55 і ніколи не перевищує $99. З обліком того, що в Лондоні майже неможливо знайти пристойний готель дешевше $120, такі розцінки можна вважати подарунком. Однак постояльцям прийдеться платити $2,40 у день за користування рушником, $1,60 у день за використання фена й $4,70 у день за телевізор у номері. Ніяких безкоштовних напоїв і туалетних приналежностей у готелі не передбачено.

Tune управляє 10 готелями у світі: у Лондоні, в Малайзії й в Індонезії. Незабаром повинні відкритися ще кілька готелів в Індії, Китаї й Великобританії.