За перебування в Римі туристи будуть платити податок

Коллизей

Згідно з постановою міської ради Рима, з туристів, що в’їжджають в італійську столицю, буде стягуватися податок за перебування в місті. Виручені кошти будуть відраховуватися в міський бюджет як плата за користування комунальними службами.
Новий закон набуде чинності з 1 січня 2011 року. Податок буде стягуватися з мандрівників, що зупиняються у всіх структурах, що ухвалюють, міста. Сума податку складе 2 євро з людини за одну ніч при проживанні не більш 10 ночей в об’єкті розміщення будь-якого типу, крім готелів рівня 4 і 5 зірок, з гостей яких буде стягуватися плата в розмірі 3 євро за ніч із людини.

Туристам слід прийняти до відома, що податок повинні платити також особи, що забронювали, що й оплатили витрати по поїздці через туристичне агентство або туроператора. У виді того що податок стягується не готелем, а містом за проживання в структурах, що ухвалюють, на його території, таксу оплачують також особи, що проживають за договором безкоштовно (наприклад, що супроводжують груп, водії туристичних автобусів). Податком не обкладаються тільки постояльці хостелов і діти у віці до двох років.

У зв’язку з тим, що процедура твердження міською радою правил стягнення податку не завершена, у документ можуть бути внесені незначні зміни, пише E.N.I.T.