У низці готелів США пропонується новий вид послуг – надання клієнтові в номері для створення затишку собаки, кішки або рибок

Золотые рыбки

Здебільшого американці дуже люблять тварин. Однак далеко не всім вдається завести собі домашнього вихованця. А ті люди, у кого є свійські тварини, не завжди можуть брати їх із собою в поїздку. Тому в ряді американських готелів було ухвалено рішення надавати у випадку потреби клієнтам разом з номером собаку, кішку або навіть рибок. Як затверджують представники таких готелів, спілкування із тваринами дає людям можливість розслабитися й зняти стрес.

Ідея надавати в оренду собак першим спала на думку власникам готелю “Фейрмонт Сонома” у Каліфорнії. Там уже давно в штаті значиться лабрадор по кличці Зевс, основним завданням якого є зустріч гостей. Крім того, будь-який бажаючий може “орендувати” Зевса для прогулянки по горах.

Зрозумівши, що більшість відвідувачів рада спілкуванню із дружелюбним собакою, у прейскурант готелю була включена послуга про надання гостям на увесь час перебування в готелі собак, кішок і навіть акваріума з рибками.

Згодом ця ідея стала дуже популярною, і її підхопили інші готелі. Тепер можна замовити номер з акваріумом в готелі в Чикаго /штат Іллінойс/, забронювати номер, у вартість якого входить собака або кішка в Бостоні /штат Массачусетс/, Бівер- Лементі /штат Колорадо/ або в Нью-Йорку.

За тим, щоб постояльці зверталися із тваринами належним чином, будуть стежити співробітники готелю. При цьому власники таких готелів подбали й про тих клієнтів, які не люблять тварин або страждають від алергії. У готелях є номера, у які заборонено пускати тварин. Їхня присутність також не допускається в барах і ресторанах готелів.