У Єгипті туристів їдять

shark

Після транспортних аварій з туристами Єгипет бореться ще з однією проблемою – акули. Усі ці проблеми лякають туристів. Кому це вигідно?
Міністерство туризму Єгипту ввело повну заборону на купання на пляжах доти небезпека нових нападів не буде повністю усунута. Тільки на одному курорті Шарм-Еш-Шейх від укусів акули постраждали вже п’ятеро людей.

Як повідомлялося раніше, берегова охорона цього курорту заборонила купатися. Пляжі були закриті. Однак, у тому ж районі, де раніше були зафіксовані напади акул на росіян, постраждала ще одна туристка з Німеччини. Жінка померла від крововтрати прямо у воді. Напад акули відбувся через усього день після зняття заборони на купання, уведеного у зв’язку з нападом хижаків на туристів.

За словами очевидців, хижак сильно скусав жінці руки й ноги, тому шансів урятуватися в літньої туристки не було – вона вмерла від крововтрати прямо у воді.

Експерти припускають, що на туристів напала довгокрила акула. Вона досягає 3,5-4 метрів у довжину, має дуже довгі грудні плавці, а її тіло пофарбоване в коричнювато-сірий колір.

Представники асоціації захисту й збереження навколишнього середовища Хургади вважають, що в Шарм-Еш-Шейху були вбиті не ті хижаки, які напали на росіян.

Зараз на пляжах Шарм-Еш-Шейха знову введена заборона на купання.