“Світ вина” осторонь від уторованих туристами маршрутів

  есть хочу
  Австрійські вина давно значаться у винних картах самих престижних ресторанів миру. Однак, щоб одержати повне уявлення про продукцію винних господарств Австрії, досить поселитися у віденському готелі Rathaus Wine & Design.
  Віденський готель Rathaus Wine – справжній подарунок аматорам і цінителям гарного вина. Тридцять дев’ять добірно обставлених номерів названо на честь тридцяти дев’яти знаменитих австрійських винних господарств.
  У міні-барі кожного із цих номерів представлені напої від відповідного виробника. Будь-яке вино можна спробувати й відразу купити. У ванних кімнатах коштує “винна” косметика, а в бібліотеці зібрана добірка книг про виноробство.
  Сніданки сервіруються у винному барі в зимовому саду, а влітку – у внутрішньому дворику.
  Природно, навіть ранкові трапези не обходяться без вишуканого напою, до того ж крім традиційних австрійських закусок гостям пропонують спробувати знаменитий кекс Гугельхупф, просочений вином.
  Ще однією безсумнівною гідністю готелю є його розташування: ледве осторонь від уторованих туристами маршрутів, на тихій вуличці за два кроки від Ратуші й Бургтеатра.