Ізраїльський медичний туризм: свої хворі почекають

эх....

Ізраїльський медичний туризм дуже популярний серед закордонних відвідувачів. Цю країну відвідують усі, хто потребує медичного лікування, яке недоступно на їхній батьківщині, і ці люди готові віддати досить таки великі гроші за медичні послуги.Але як це відбивається на місцевих жителях? Як багато вони втратили, відійшовши на другий план в обслуговуванні?
У наші дні ізраїльський медичний туризм живе під девізом: “Хто більше платить, той більше одержує”. Ця ситуація є великою помилкою в розвитку медичного туризму в Ізраїлеві. Багато місцевих жителів дуже стурбовані такою політикою. 30000 туристів приїжджають щорічно в Ізраїль, щоб одержати медичну допомогу, яка недоступна в їхній країні, або коштує немислимих грошей. Багато із цих туристів приїжджають сюди із країн колишнього Радянського Союзу.
Росіяни відомі своєю щедрістю, і коли справа доходить до оплати, то вони готові викласти всі засоби, які необхідні. Проте , найстарша газета Ізраїлю, “Гаарец”, виділила в одній зі статей деякі проблеми, зв’язані з цією ситуацією.
У зв’язку з високо бюджетністю людей, що приїжджають в Ізраїль лікуватися, вони одержують такий рівень медичних послуг, про яких місцеві жителі можуть тільки мріяти. Медичні туристи можуть особисто вибрати свого лікаря , а також палати, у яких вони будуть лежати, і багато чого іншого. І, звичайно ж ця ситуація підвищує ціни на медичні послуги в країні й для ізраїльських платників податків. Нажаль, для ізраїльтян зараз в Ізраїлеві така ситуація з медичним лікуванням така, що закордонні хворі вище всього.