Самий “ледачий” шматочок суші

ibiza

Туристичний комітет Ибиці (Іспанія) відкрив кампанію по пропаганді “ледачого” відпочинку на острові. Дотепер цей шматочок суші в  Середземнім морі був відомий своїми нічними клубами. Тепер же цей напрямок стає усе більш популярним  серед прихильників релаксації й тихих прогулянок по мальовничих околицях.
У ході інвестиційної й рекламної кампанії, розрахованої на чотири роки, влади острова планують створити Ибиці імідж ідеального напрямку для короткострокових візитів і спокійного відпочинку. На ці потреби урядом Іспанії було виділено більш 3 мільйонів євро. Також планується залучити на острів більше іноземних гостей у період з жовтня по травень, коли тут традиційно наступає туристичний затишок.
Замість усіляких вечірок і нічних клубів мандрівникам тепер пропонується ознайомитися з рядом культурних заходів, побувати на ремісничих ринках і екскурсіях. Таким чином, Ибиця збереже свою репутацію острова розваг, а крім цього буде розбудовувати інфраструктуру для Spa-вдпочинку, водних видів спорту, підтримувати місцеві фестивалі й традиції.