Могилу Гаррі Поттера в Ізраїлеві відвідують усе більше туристів

garri_potter

Могильний камінь на цвинтарі ізраїльського містечка Рамла з написом “Тут спочиває Гаррі Поттер” з кожним днем залучає усе більше й більше іноземних туристів, які приїжджають сюди заради того, щоб подивитися на могилу однофамільця популярного літературного й кіногероя.

Щосуботи поруч із міським цвинтарем зупиняються кілька автобусів з туристами. У компанії гіда вони неспішно бродять по пересічному цвинтарю, поки не підійдуть до згаданої могили, відзначає італійська газета Corriere della Sera. Здивування  супроводжується масою питань, звернених до гіда.
Насправді все гранично просто. Могила в Рамле зберігає останки солдата першого батальйону полку Вустершир, вбитого в Хевроні 22 липня 1939 року. Невідомий Гаррі Поттер приїхав з Бірмінгема, щоб служити Її Величності, але загинув в 19 років, потрапивши в засідку. “Нам усе відомо, і ми пояснюємо, що цей Гаррі Поттер не має ніякого відношення до книг, – розповідає ізраїльський гід, – Але для людей це не має значення, досить імені, щоб приїжджати сюди. Вони просять показати їм могилу, і ми їх привозимо сюди“.