Ніч музеїв пройде в Денвері

denver_skyline

У рамках Тижня мистецтв, який буде проходити в американському Денвері (Колорадо) з 13 листопада, відбудеться Ніч музеїв. 18 міських музеїв будуть безкоштовно працювати з 17.00 до 22.00. А бажаючих залучитися до мистецтва будуть по спеціально розробленому маршруту розвозити безкоштовні автобуси.

Відвідувачі зможуть насолодитися живописом у Художньому музеї Денвера, прокотитися на стародавніх поїздах і автомобілях, представлених Музеєм транспорту, виявитися на найбільшій у країні виставці динозаврів у Музеї природи й науки, з’ясувати, як варять пиво на броварні Coors, і закінчити прогулянку серед прекрасних робіт скульптора Генрі Мура в Ботанічному саду.

У рамках музейної ночі також можна буде безкоштовно відвідати Музей чорного американського заходу, присвячений афроамериканцям і Кіркландский музей образотворчого й прикладного мистецтва (там проходить виставка, присвячена серіалу Mad Men), повідомляє eturbonews. У Ночі музеїв беруть участь також Дитячий музей Денвера, музей денверских пригородів Літтлтон (Littleton) і Голден (Golden), культурний центр The Cell з виставкою про тероризм і інші. Пр усієї ночі місцевих жителів і туристів будуть том розважати музиканти й актори.

Усього під час щорічного Тижня мистецтв у Денвере пройде понад 200 заходів: екскурсії й виставки, спектаклі й майстер-класи, різномвнітні акції в магазинах і кулінарні вечірки.