Популярність Мальдив опинилася під великою загрозою

Свадьба на Мальдивах

Репутація Мальдівських островів як одного із кращих курортів для молодят виявилася під серйозною загрозою. В Інтернеті з’явився відеозапис псевдовесілля, під час якого нічого підозрюючи європейці, наречений і наречена, вислухують словесні образи місцевою мовою, якими їх обсипає людина, що зображує священика. “Розпорядник”, юнак по імені Хусейн Діді, спочатку на-англійській каже туристам, що зараз їм треба буде пройти місцевий весільний обряд, а потім починає співучо говорити місцевою мовою.
За даними газети Daily Mail, якій вдалося довідатися переклад слів. Насправді людина на запису називає весілля “блудом”, порівнюючи його із союзом гомосексуалістів або свиней. Їхній зв’язок він проголошує незаконним, говорячи: “У таких людей, як ви, взагалі на загал не може бути законного шлюбу. Невірна й атеїст, тобто не віруючий, навіть у невірну релігію. Діти від вашого шлюбу будуть свинями”. У цей час більш 10 співробітників готелю спостерігають за церемонією, розуміючи слова, і ніхто не намагається зупинити колегу, а деякі навіть роблять фотознімки. Після “церемонії” нареченому й нареченій пропонується посадити в пісок паросток кокоса, і в цей час хтось  викрикує: “Бачу її груди”. Інший відповідає: “В мене борода вже сива від цього видовища, я так ситий цим, що навіть не прагну дивитися”. Наприкінці дійства “священик” призиває до “праведного одруження за законами ісламу”.
Відео розміщене самими співробітниками готелю як смішного жарту. Готель, доба перебування в якім коштуює £1 700 для пари, уже виразив “глибокий жаль і стурбованість” із цього приводу. Адміністрація повідомила, що учасники злого жарту звільнені. Ахмед Шахід, міністр закордонних справ Мальдівських островів, сказав, що він “у жаху від цього відео”. “Я не зміг подивитися ролік цілком, тому що мої діти були в кімнаті, а в записі звучали грубі лайки”, – додав політик. Міністерство туризму країни веде перевірку того, що трапилося, щоб з’ясувати, наскільки часто туристи зазнають подібного.