Найцікавіші туристичні місця на 2011 рік

Kabo_Verde

Видавництво Lonely Planet склало новий туристичний довідник найцікавіших місць на 2011 р. До Best in Travel включено рейтинг з десяти провідних регіонів, які вже полюбилися мандрівникам, так і ще недостатньо звіданих. Очолив цей список єгипетський Синай, за ним іде хорватська Істрія, Маркізькі острова у французькій Полінезії й Каппадокія в Туреччині.
Також укладачі включили у свою “гарячу десятку” Шотландскі острови. На їхню думку, цей куточок Великобританії ще тільки має бути оцінено належним чином туристами. Ці осколки суші на границі Північного й Норвезького морів являють собою ідеальне місце для тих, хто любить спостерігати за природою, насолоджуватися різноманітними заходами під відкритим небом і просто знайомитися з іншою культурою.
Нью-Йорк (США), Танжер (Іспанія) і Тель-Авів (Ізраїль) стали кращими містами для туристів у наступному році. Серед країн лідирують Албанія, Бразилія, Кабо- Верде, Панама й Болгарія. Також довідник розповідає читачам про самі цікаві заняття й екскурсії. Наприклад, про поїздку в Амазонські ліси заради того, щоб обійняти дерева.