Скульптура “Середній палець” буде вічно стояти в Мілані

вау FUCK

Шанувальники таланта Мауріціо Каттелана – найвідомішого сучасного скульптора Італії, вимагають назавжди залишити в Мілані останню скандальну роботу художника. За інформацією телеканалу News One, мова йде про арт-об’єкт за назвою L.O.V.E, відомому в народі як “Середній палець”. Гігантський “фак ” повинен був простояти перед міланскою фондовою біржею до 3 жовтня, але міські влада залишили його до 24- го.

Думки про здобуток неоднозначні: хтось в ньому бачить протест проти капіталізму й глибокий філософський зміст, інші називають фігуру огидною. І все-таки більшість жителів і гостей міста вважають, що скульптура заслуговує постійного місця в Мілані. Найшлося й чимало бажаючих придбати скульптуру у власну колекцію, але задоволення це не з дешевих, повідомляє Mignews.

Одну з найвідоміших робіт Каттелана – придавленого метеоритом Тата Римського Іоанна Павла II продали за 3 мільйони доларів. Серед інших скандально відомих робіт – розкаюваний Гітлер; Чоловік, що примотан до стіни скотчем, а також численні інсталяції із тваринами.