Японія набирає добровольців для експерименту

Japan

Японія, що стурбована слабким розвитком туристичної галузі, вирiшила провести незвичайну туристичну кампанію: у країну збираються запросити іноземців, що не володіють японською мовою, для участі в експерименті, який повинен показати, чи можливо , без знання мови вирішувати побутові проблеми.
Метою цього дослідження стало те, що японські влади збираються з’ясувати, які зі сфер сервісу необхідно поліпшити, завдяки чому можна буде залучити в країну більшу кiлькiсть туристів.
Близько 100 добровольців з Великобританії, Китаю й Кореї будуть тестувати самі великі міста Японії. По закінченню експерименту, її учасники повинні будуть потім висловити свої міркування про те, яким чином спростити користування транспортом, аптеками, магазинами, реєстрацію в готелях і відвідування місць громадського харчування в Японії особам, що не володіють японською мовою.
Як заявляють експерти японської сфери туризму, деякі міста Країни Висхідного Сонця зовсім не готові до прийняття іноземців. Тому важливо вивчити ситуацію, щоб зробити перебування туристів тут максимально комфортним.
Набір добровольців для участі в експерименті збираються проводити через Інтернет, а також запрошувати родичiв студентів, якi навчаються в Японії. Міністерство транспорту Японії готове частково відшкодувати учасникам експерименту витрати, пов’язані з дорогою.
У березні наступного року результати експерименту будуть представлені для аналізу.