Дешеві екскурсії по Парижеві

в Лувре

Французька транспортна компанія Foxity зробила пропозицію по автобусних екскурсіях по Парижу, вартість яких цілком конкурентноспособна в порівнянні із цінами перевізників, що мають багаторічний досвід. Також ця компанія організовує тури в Париж і притягає усе більше туристів під свої прапори.
По ствердженнях фахівців, компанія, яка пропонує послуги в бюджетному сегменті, може перетягнути клієнтів у лідерів цього прибуткового ринку.
На даний момент Foxity вважається третьою компанією, що пропонує оглядові екскурсії по французькій столиці. Якщо порівнювати вартість цих екскурсій, то в компанії Cars rouges вони коштують 24 євро, компанія Open Tour продає квитки на екскурсії по 29 євро, а жовтогарячі двоповерхові автобуси Foxity катають туристів усього за 13 євро, при цьому, діти до 12 років взагалі на загал їдуть безкоштовно.
Правда, є й підступ у цій ціні – компанія Foxity не має дозволу на рух по виділених для суспільного транспорту смугах, і її автобуси змушенi переміщатися в загальному потоці машин, а це значить, що туристи цілком можуть потрапити в пробки й провести в них незапланований час.
Компанія Foxity возить туристів на нових автобусах із прозорим знімним дахом, з підігрівом другого поверху, проводить екскурсії на дев’яти мовахпроводить огляд більш 50 визначних пам’яток – від Лувра до Ейфелевої вежі через Єлисейські поля й Тріумфальну арку, Будинок інвалідів і міст Олександра III, нічні екскурсії, має місця для людей з обмеженими фізичними можливостями на першому поверсі.
Вартість оглядової экускурсии по Парижу: для дорослого – 13 євро, для осіб молодше 25 років і більше 65 років – 11 євро, вартість комбінованого квитка автобус + прогулянка по Сенi становить 25 євро для дорослих, 21 євро для осіб молодше 25 років і більше 65 років і 5 євро для дітей до 12 років. Відправлення – від галереї Madeleine, за адресою: площа Madeleine, 9. Тривалість екскурсії – півтора години.