Сексуально стурбовані “сніжні жінки” чекають аматорів ризикованих подорожей

yeti

Більше 1,5 мільйони доларів виділено китайським вченим на пошуки йетi-гвалтiвниць, які тероризують чоловіче населення провінції Хубей у центральній частині країни. По описах очевидців, ріст сніжних людей, що нападали на китайців, перевищує два метри, вони покриті червоно-коричневим хутром і мають неприборкану сексуальну силу. В 1983 році група йетi ввірвалася в одну із осель і зґвалтувала паралізованих страхом чоловіків. У тому ж році йетi  напали на ще одного селянина, що ночував у гірській хатині. Сніжна жінка зґвалтувала наляканого китайця, у якого не вистачило сил покликати на допомогу й зник в горах.

Чому китайські вчені відправляють на пошуки “хубейських йетi” відразу п’ять груп дослідників саме зараз, невідомо. Однак організатори експедиції готові йти до кінця й уже зібрали 1,5 мільйони доларів від приватних підприємств на організацію пошуків чудовиськ. Асоціація вивчення дикої хубейської людини (NWMRA) оголосила про набір добровольців. Аматорів ризикованих подорожей з різних країн миру чекають в NWMRA, щоб відправити на пошуки сексуально стурбованих йетi.

Відзначимо, що в Хубей на пошуки сніжних людей у минулім столітті вже відправлялися три експедиції. Але всі вони закінчилися невдало, ученим вдавалося знайти лише відбитки або зразки вовни йетi. Сьогодні NWMRA сподівається на камери з датчиками руху та інше сучасне устаткування. Шанси на піймання хубейського йетi оцінюють, як чотири до одного.