Пасажирку таксі прагнуть примусити оплатити аварію

Лондонский кэб

У Британії пасажирку таксі, яка постраждала в ДТП із вини водія, змушують оплатити рахунок за поїздку. У Лондоні таксомоторна компанія виставила рахунок на 77 фунтів (87,5 євро) своїй пасажирці, яка постраждала в ДТП із вини водія таксі. Саме цікаве, що в рахунок включений час, протягом якого пасажирка перебувала в таксі, чекаючи швидкої допомоги.

За словами постраждалої Пенні Бiкерстафф, момент аварії вона не пам’ятає, тому що під час поїздки друкувала повідомлення на своєму Blackberry. Втім, вона зізналася, що не пристебнулася ременем безпеки.

Інший свідок – Джонатан Дженнiнгс – розповів журналістам, що водій таксі, у якім їхала Бiкерстафф, під час руху дивився не на дорогу, а “на свої коліна”. Свідок припускає, що в цей момент він теж “займався своїм телефоном”.

Таксі урізалося в інше таксі. Удар був такої сили, що пасажирку відкинуло на переднє сидіння, у результаті чого вона зашкодила спину. У результаті аварії в таксі пробило бензобак і паливо почало виливатися на дорогу.

Пенні Бiкерстафф потрапила в лікарню зі струсом мозку. Однак, коли її виписали, компанія Comca виставила їй рахунок за поїздку, плюс за час очікування аварійних служб. У таксомоторній компанії вважають, що пасажирка сама винувата, тому що не пристебнулася ременем безпеки.