Ісландське “Золоте кільце” на швидкості 75 кілометрів у годину

Золотое кольцо

Мандрівники, що планують відвідати Ісландію, можуть скористатися можливiстю й відправитися в круїз по льодовикових водах Серединно-Атлантичного хребта. Цю можливість мандрівникам надає туроператор Riverjet. Компанія запустила серію екскурсій на швидкохідних катерах, які рухаються зі швидкістю до 75 – ти кілометрів у годину під керуванням кваліфікованих водіїв.

Екскурсії будуть проводитися на ріці Хвiта цілий рік. В одному такому турові зможуть взяти участь до 11- ти людей. Мандрівники зможуть побачити такі визначний пам’ятки ісландського “Золотого кільця”, як долина гейзерів Хейкадалур і водоспад Гульфосс, розташований в 90  хвилинах їзди від Рейк’явіка.

Тим, хто не подобає подорожі на скажених швидкостях, також є, що зазнати в Ісландії цієї осенi. Так, меломани в цьому місяці зможуть вiдвiдати ісландський музичний фестиваль Airwaves, запланований на період з 13 по 17 жовтня. Очікується, що на фестивалі виступлять Everything Everything, Bombay Bicycle Club, Robyn, Rolo Tomassi і інші музиканти.

Тим, хто не встигає на музичний фестиваль, пропонують відвідати інший захід, який пройде на початку наступного місяця. З 5 по 13 листопада в Ісландії пройде фестиваль Unglist, у рамках якого представлять витвори молодих ісландських художникiв. Фестивальна програма охоплює широкий спектр видів діяльності, включаючи музику, дизайн, моду й фотографію.