Елітарна школа соколиного полювання

соколиная охота

Полювання з ловчим соколом – найстарший і один з найкрасивіших видів полювання. Серед країн, де воно поширене із прадавніх часів, особливе місце займає Ірландія: тут дотепер працюють школи по навчанню цьому елітарному мистецтву.
У гостей замка-готелю Ashford Castle, розташованого в західнім ірландськім графстві Мейо й приналежного всесвітньо відомій родині Гiннесс, є можливість не тільки помилуватися ловчими птахами, але й побрати уроки соколиного полювання, уподібнившись нащадкові прадавнього шляхетного прізвища.
Готель має у своєму розпорядженні значний маєток, на території якого є поля, луги, ліс із 23 милями стежок і значне пташине господарство.
Під час уроку учень сам вибирає птаха, потім досвідчений інструктор демонструє основні принципи полювання, після чого новачок самостійно випускає “мисливця” у небо й глибшається в ліс.
Птах буде незмінно іти за людиною й негайно вернеться, варто тільки покликати її, витягнувши руку в мисливській рукавичці.
Окремі заняття проводяться для дітей і жінок – саме представниці слабкої статтi у свій час відродили пташине полювання у Великобританії. Крім соколів у господарстві готелю є шляхетні яструби й флегматичні пугачі, а крім мисливських курсів пропонуються риболовля, кінні прогулянки й уроки стрілянини з лука.