Іноземним туристам полегшає орієнтуватися на львівських вулицях

lviv

У рамках міської програми “Створення інформаційної інфраструктури для туристів” у Львові були встановлено два електронні термінали із сенсорними рідкокристалічними екранами. Також найближчим часом у галицькій столиці з’являться таблички, що дублюють назви вулиць міста на латиниці.

Однак установкою тільки двох сенсорних екранів справа не закінчиться, запевняє заступник мера Львова Василь Косiв, і вже в 2011 році в місті з’являться ще два термінали. А створене на початку нинішнього року комунальне підприємство “Центр розвитку туризму” уже приступилося до монтажу покажчиків, де українські назви вулиць для зручності іноземних туристів дублюються на латиниці. Усього їх буде вивішено близько 150. Примітно, що роботи з установки нових табличок, за словами муніципальних чиновників, фінансуються в основному за засоби гранту в 683 тис. євро, отриманого від Євросоюзу. Місто зі своєї сторони вніс тільки 10% від цієї суми – близько 700 тис. гривень, що становить близько 2.7 млн. рублів.

По оцінках львівських турфирм, починаючи з 2007 року місто щорічно відвідують близько 1 млн туристів, з яких приблизно половина – громадяни України, 10-15% становлять росіяни, інші – європейці й американці. Муніципальні чиновники з оптимізмом прогнозують, що після 2012 р., коли галицьку столицю відвідають гості й учасники футбольного еврокубка, потік збільшиться в 10 раз.