Музей нещасної любові

museum

Кожний з нас зазнавав гіркий смак нещасливої любові, ховав у коробочку самі дорогоцінні речі, які нагадували про згасле почуття. Два художники столиці Хорватії, Загребу, вирiшили показати усьому світові історію своїх відносин, які закінчилися в 2006 році. Вони зібрали свою колекцію, попросили своїх друзів, що так само пережили розставання, віддати їм предмети, пов’язані з відносинами, що закінчилися.

Протягом декількох років вони збирали експонати для музею й складали їх у трейлері. Незабаром після того, як художники зібрали потрібну їм кількість предметів, вони відкрили експозицію на колесах, яку демонстрували по всій Європі. Восени 2010 року було вирішено заснувати повноцінний музей в окремому будинку. Постійна експозиція відкрилася у вівторок, 5 жовтня.

Колекція має різні предмети. Наприклад, є сокира, яку до музею передала лесбіянка, що розiйшлася з подругою. За її словами, цією сокирою вона знищила все, що нагадувало їй про колишню кохану. Крім того, у музеї можна глянути на жовтий моторолер Vespa, придбаний закоханим у надії, що він і його подруга відправляться на цьому транспортному засобі в романтичну подорож.

Художники вважають, що їх виставка допомагає своїм відвідувачам, надає терапевтичний ефект.