У Празі з’явиться шматочок Таїланду.

man_massage

Політичні катаклізми у Банкоку, що суттєво знизили потік туристів, наштовхнули багатьох креативних європейців на створення свого “домашнього Таїланду”. Наприклад, у столиці Чехії відкрився тайський пляж – з усіма належними атрибутами, аж до знаменитого тайського масажу.

До речі, “тайські спокуси” для чехів і гостей цієї країни аж ніяк не недосяжна екзотика: наприклад, в одній тільки Празі діють більш сорока салонів тайського масажу, приблизно стільки ж тут знайдеться ресторанчикiв і кафе, в меню яких включені блюда тайської кухні.
Але тайський пляж на Влтавi – це дійсно щось.

Тим часом, саме він відкривається в найближчу середу на території  “Žluté lázně”  – головного пляжного комплексу чеської столиці . В асортиментi буде усе – навiть тайський слон, хоча… якщо помiркувати, ефект від нього на пляжі може виявитися куди бiльш руйнiвним, нiж у посудній лавці .
Друга й четверта суботи кожного місяця, крім засмаги й купання у Влтавi, обіцяють відвідувачам “тайського сектору”  “Žluté lázně”  курси по виготовленю блюд тайської кухні.

А той самий тайський масаж, з яким у дуже багатьох туристів, що побували в Таїланді, зв’язані самі теплі (а часом і гарячі) асоціації, тут буде практикуватися щодня за ціною 10 євро за півгодинний сеанс. Чи можливо продовження сеансу у форматі “інтим”, сказати не можливо, оскільки офіційно про це не повідомляється, а неофіційно ви маєте можливiсть перевірити це особисто .

Один коментар для “У Празі з’явиться шматочок Таїланду.”

  1. Уже собираю чемоданы! Где вы говорите этот самый Žluté lázně находится?:)

Коментарі закриті.