Острів блондинок на Мальдивах.

блонды :)

На Мальдивах з’явиться острів винятково для блондинок, заявила лідер руху блондинок Литви. Вона завірила, що в цей час вона і її компанія Olialia Group ведуть переговори із власником одного з Мальдівських островів, який готовий брати участь у створенні острова блондинок.Переговори йдуть успішно, і незабаром ми будемо готові презентувати свій проект“, – заявила глава руху блондинок.

Однак точну дату презентації острова вона не назвала. За її словами, на цьому острові планується побудувати готель, центри розваг і спа-салони. При цьому весь обслуговуючий персонал, який має працювати на острові, буде строго відбиратися по кольору волосся – відбір пройдуть тільки світловолосі, оскільки “блондинки – це велика сила, і не можна її недооцінювати“.

За задумом авторів проекту, доставляти блондинок на курорт на Мальдівські острови буде спеціально створена для цього авіакомпанія. Відзначається, що пілотами й стюардесами в ній також будуть працювати винятково “блондинки”.

Рух блондинок поєднує близько 20 000 дівчат по всій Литві. Кілька років назад під егідою організації була заснована компанія Olialia Group, яка стала дуже популярною в Литві.